Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy pojechali na ćwiczenia i popili. "Kary będą surowe"

Utworzony przez zygmunt, 24 kwietnia 2014 r. o 17:55 Powrót do artykułu
to oni jeszcze pracują ? Skandal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dawna wiadomo że Strażak musi być umyty ogolony leciutko wstawiony!!!  I jak przystało na Polaka chłopaki się zintegrować musieli aby współpraca na ćwiczeniach szła .... Pewno komendantowi z pionek nikt nie polał i się zemściła chłopina...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a zobacz Kwaśniewskiego ? czerwona świnia.opój jeden jak schlał się w Katyniu!!!  barbażyńca jeden !!!
A co ma kosa do KUTOSA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ile pieniędzy dostał informator za puszczenie pary? Pewnie 30 srebrników? WSTYD, we własne gniazdo się nie s*a.
  WSTYD to tuszować takie sprawy. WSTYD, że dorosły chłop nie wie co znaczy nie srać we własne gniazdo - nie srać znaczy nie chlać i nie tuszować nadużyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie twierdzę że nic się nie stało , jednak artykuł wprowadza w błąd , tzw redaktor mało wie ale aferę robi,byli w tzw czasie wolnym tak ? Więc jakby nie przestępstwo , może mądre to nie było ale czy z tego powodu stała się komukolwiek krzywda ?!a do kogoś oburzonego święcie kto podpisuje się "ja", z kąd kolego jesteś tak dobrze poinformowany kogo to dotyczy ? Czy to ty na kolegów doniosłeś mały człowieczku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
System zatrudnienia w strazy jest taki, że żeby kogoś wywalić z roboty to trzeba jednorazowo zapłacić ZUS za wszystkie przsepracowane przez niego lata. Czasem idzie to w setki tysięcy zł nieplanowanych wydatków. Komendantów na to nie stać, pijusy i leserzy o tym wiedzą i wykorzystują. Z roboty wylatują tylko ci, co mają wiek emerytalny i mogą odejśc bez dużych kosztów. Dla reszty, o ile nie ma glośnej afery, kończy się na pogrożeniu palcem (komisja dyscypinarna, nagana, obcięcie dodatku, wstrzymanie awansu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a zobacz Kwaśniewskiego ? czerwona świnia.opój jeden jak schlał się w Katyniu!!!  barbażyńca jeden !!!
Zaiste, prawdziwy "barbażyńca"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd i hanba! powinno sie alkoholikow wyrzucic ze stanowisk. Straz w Opolu Lubelskim to pomylka
  sam jesteś pomyłką! nie znasz ludzi to nie rób z nich alkoholików! może i wypili piwko ale czy potrzebna cała ta afera? to są dobrzy chłopcy i zaręczam że nie alkoholicy!a ta całą nagonka już ich ukarała. Zanim kogoś ocenisz zastanów się co piszesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykre że sprawa dotyczy dowódcy jednostki.. Nie ładnie! Zły przykład dla popodwładnych.. Oficer z taką funkcją po alkoholu... Wstyd!
ojoj jakiś ty doinformowany , czyżbyś to ty doniósł na kolegów?nie wiem czy toz że się wygłupili jest gorsze czy taka szuja donosiciel?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojoj jakiś ty doinformowany , czyżbyś to ty doniósł na kolegów?nie wiem czy toz że się wygłupili jest gorsze czy taka szuja donosiciel?
tak się składa, że wszyscy w komendzie już wiedzą o kogo chodzi a ja nawet tam nie pracuje i już o tym wiem :) Huczy wszędzie więc proponuję się tak nie ekscytować niepotrzebnie.. kurczę donieść też byłoby mi ciężko bo tak się składa, że z Radomia nie jestem i z nimi nie piłem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no ale ten z Lubartowa co był trzeźwy to niewinnie oberwał, czy nie można było na miejscu sprawdzić ich stanu trzeźwości, kontrolujący też nie popisali się bystrością.
Pewnie zdążył wytrzeźwieć, czyli miał poniżej 0,2 prom. Ciekawe, czy wśród tych delikwentów są kierowcy wozów bojowych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry taki mamy klimat nic tylko patrzec na innych a nie widzieć siebie Oj złe czasy na stały i ten Judasz co za parę srebników doniósł powinien ponieśc największą karę......... :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak urzędasy z warszawy nachlani to jest cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Tusk musi odejść,tak dalej być nie może !!!
jeżeli tusk odejdzie, to macierewicz jako Minister Spraw Zagranicznych -> wojna z rosją -> służby mundurowe znowu potrzebne ->pijana generalicja (?) Armii WP -> czystki macierewicza wzorem czystek stalina przed II WŚ. i co ty na taki Scenariusz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dyskutują wszyscy co alkoholu nie piją? Wszyscy Święci..... Takie rzeczy wszędzie się zdarzają -lekarze, prokuratorzy, sędzia, prawnik czy ktokolwiek inny.też człowiek. Ale teraz jest o czym pisać i dyskutować. Może niech każdy zajmie się swoją nieskazitelną opinią i swoją godną naśladowania osobą. Łatwo oceniać innych!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli tusk odejdzie, to macierewicz jako Minister Spraw Zagranicznych -> wojna z rosją -> służby mundurowe znowu potrzebne ->pijana generalicja (?) Armii WP -> czystki macierewicza wzorem czystek stalina przed II WŚ. i co ty na taki Scenariusz??
Lepsza wojna CYCU jak to Qurestwo jakie teraz komuchy odpie rdalają,tak dalej być nie może !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli tusk odejdzie, to macierewicz jako Minister Spraw Zagranicznych -> wojna z rosją -> służby mundurowe znowu potrzebne ->pijana generalicja (?) Armii WP -> czystki macierewicza wzorem czystek stalina przed II WŚ. i co ty na taki Scenariusz??
A kto w tym dzikim kraju ma JAJA ? jak nie Antek Maciarewicz,w nim jedynym tylko nadzieja że wytnie w pień całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno wraz z tymi licznymi w naszym kraju pachołkami Moskwy !!! zlustruje i zdekomunizuje całe to bydło, zrobi RESET, no i może wtedy dopiero jest szansa żeby wstać z kolan i zaistnieć jako POLSKA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No a zobacz Kwaśniewskiego ? czerwona świnia.opój jeden jak schlał się w Katyniu!!!  barbażyńca jeden !!!
Nie wytrzymał tempa narzuconego przez Generała Głodzia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto w tym dzikim kraju ma JAJA ? jak nie Antek Maciarewicz,w nim jedynym tylko nadzieja że wytnie w pień całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno wraz z tymi licznymi w naszym kraju pachołkami Moskwy !!! zlustruje i zdekomunizuje całe to bydło, zrobi RESET, no i może wtedy dopiero jest szansa żeby wstać z kolan i zaistnieć jako POLSKA !!!
W Tworkach i Abramowicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się składa, że wszyscy w komendzie już wiedzą o kogo chodzi a ja nawet tam nie pracuje i już o tym wiem :) Huczy wszędzie więc proponuję się tak nie ekscytować niepotrzebnie.. kurczę donieść też byłoby mi ciężko bo tak się składa, że z Radomia nie jestem i z nimi nie piłem...
pajac człowieku jesteś, sam się ekscytujesz zwłaszcza swoimi możliwościami co do pozyskiwania informacji, najgorzej jak szuka się igły u kogoś a u siebie całej kłody się nie widzi , takiś skory do potępienia? Sam nigdy nie zrobiłeś żadnego głupstwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...